• In English
 • Прем'єр-міністр: Дострокові вибори до Верховної Ради не забезпечать підвищення якості рішень Парламенту та його більшості
  опубліковано 15 грудня 2016 року о 16:29

  Дострокові вибори до Верховної Ради України, яких прагнуть лише дві політичні сили, не забезпечать підвищення якості прийняття Парламентом рішень та формування його якісної більшості. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час Форуму об’єднаних громад у четвер.

  "Дострокові вибори до Парламенту не дають відповіді на питання формування нормальної, якісної більшості. Якщо ще буде більше подрібнений політично Парламент, то на цих реформах взагалі можна буде "поставити хрест"", - переконаний Глава Уряду.

  "Дострокові вибори навряд чи можуть дати відповідь на питання підвищення якості прийняття рішень", - додав він.

  За його словами, є тільки дві політичні сили, які прагнуть проведення дострокових парламентських виборів, інші фракції та депутатські групи - не підтримують таку позицію.

  Володимир Гройсман зауважив, що представники і очільники обидвох цих партій - Опозиційний блок і "Батьківщина" - протягом тривалого часу до Революції Гідності послідовно очолювали керівні посади у країні. Натомість, протягом цього періоду, 2005-2013 роки, не було зроблено необхідних реформ.

  "За 8 років після Помаранчевої революції, з 2005 по 2013 роки, хто керував країною? "Батьківщина". Прем’єр-міністр від "Батьківщини" була 3,5 роки, і куди довели Україну? В економічну кризу, в тисячу гривень інфляції - коли роздали, а потім почалося зростання. "Все пропало" за 3,5 роки. А мали більшість у парламенті, мали повністю монопольний уряд – нуль [реформ]. І наступні 3,5 роки, хто керував? Партія регіонів. Янукович і Азаров", – наголосив Володимир Гройсман.