• In English
 • Прем'єр-міністр ініціює проведення аудиту Фонду державного майна України за участі міжнародної аудиторської компанії
  опубліковано 14 грудня 2016 року о 17:06

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює проведення аудиту Фонду державного майна України із залученням міжнародної аудиторської компанії. Відповідну пропозицію він висунув у середу під час розгляду Урядом питання про передачу єдиного майнового комплексу державного підприємства "Укрекоресурси" до сфери управління Фонду державного майна.

  "Я вважаю, що ми маємо створити серйозну групу, яка повністю перевірить, як, яким майном і наскільки ефективно управляє Фонд державного майна України", – заявив Володимир Гройсман.

  "Я хочу зрозуміти, як управляється майно, чи ефективно ми отримуємо кошти в державний бюджет, що зроблено Фондом до підготовки ефективної приватизації об'єктів, які належать державі", – зазначив він.

  Для проведення аудиту Прем’єр-міністр запропонував залучити міжнародну аудиторську компанію.

  "Давайте ми знайдемо авторитетну аудиторську компанію і замовимо їй аудит Фонду державного майна, – зазначив Володимир Гройсман. – Я знайду під це кошти".

  Прем’єр-міністр доручив Першому віце-прем'єр-міністру – Міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву до кінці грудня внести пропозиції Уряду щодо механізму залучення аудиторської компанії, відбору та фінансування.

  При цьому він виступив за те, щоб зупинити передачу майнових комплексів до Фонду державного майна, зокрема допоки не буде представленого публічного звіту про його діяльність.