• In English
 • Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відзначила свою 24-у річницю
  опубліковано 13 грудня 2016 року о 14:37

  Сьогодні, 13 грудня, в Хмельницькій обласній філармонії відбулись урочисті заходи, приурочені 24-й річниці створення Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

  На початку заходів присутні згадали всіх Героїв, які в боротьбі з російським агресором загинули в запеклих боях за територіальну цілісність та незалежність України, та  вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання.

  З вітальною промовою до всіх гостей звернувся Перший заступник Голови Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Василь Серватюк, який зауважив, що «Національна академія – була і залишається флагманом системи підготовки висококваліфікованих фахівців для Державної прикордонної служби та інших відомств. А синтез практичної складової з науковими дослідженнями, інтенсивне використання інноваційних технологій, а також активна участь у житті країни дозволяють нашим випускникам досягати висот у подальшій службі і вирішувати надскладні завдання з охорони та оборони державного кордону».

  Загалом за роки існування Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького в її стінах  було  підготовлено близько 10 тисяч офіцерів для органів охорони державного кордону України, силових структур та правоохоронних органів України. А також фахівців для зарубіжних країн: Молдови, Туркменістану, Грузії, Вірменії та Таджикистану.

  Наразі близько 30 докторів наук та понад 200 кандидатів наук академії передають свої знання та професіоналізм випускникам, які з честю виконують завдання із забезпечення територіальної цілісності держави, протидії контрабанді, нелегальній міграції та іншій протиправній діяльності на кордоні.

  Під час урочистостей було доведено наказ Голови Держприкордонслужби про заохочення персоналу академії та вручено відомчі відзнаки з нагоди річниці академії. Особливі слова вдячності за значний внесок у становлення та розвиток академії пролунали на адресу ветеранів-прикордонників.

  Крім того, на виконання доручення очільника прикордонного відомства 7 військовослужбовцям були вручені сертифікати на житлові квартири.

  Урочисті заходи річниці академії завершились концертною програмою Академічного ансамблю пісні і танцю Держприкордонслужби України.