• In English
 • Японія є для нас надійним партнером і другом, - Степан Полторак
  опубліковано 13 грудня 2016 року о 13:15

  Сьогодні, 13 грудня, у Києві Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі.

  Глава оборонного відомства подякував Уряду Японії за підтримку України в її прагненні будувати сучасну країну з європейськими цінностями, захистити свою територіальну цілісність і недоторканність.

  Генерал армії України Степан Полторак розповів Шігекі Сумі щодо ситуації на сході України, відзначивши, що Російська Федерація не відмовляється від своїх планів впливати на неї силою.

  «Зі свого боку ми чітко розуміємо, що конфлікт можна вирішити тільки мирним шляхом. Але розмова за столом переговорів буде більш конкретною і змістовною, якщо ми матимемо сильну армію», – підкреслив Міністр оборони України.

  Говорячи про хід оборонної реформи в Україні, Степан Полторак зазначив, що план реформ, визначений на 2016 рік, виконаний на 100 відсотків.

  За словами глави вітчизняного оборонного відомства, співробітництво між Україною і Японією має сталий характер, і українська сторона готова до його подальшого розширення.

  Генерал армії України Степан Полторак також запросив Міністра оборони Японії здійснити візит до України.

  «Японія є для нас надійним партнером і другом», – підкреслив Міністр оборони України.

  Шігекі Сумі запевнив, що Японія й надалі готова до співпраці з Міністерством оборони України з метою надання допомоги у побудові сильної та боєздатної армії, а також зміцненні відносин між Збройними Силами України та Силами Самооборони Японії.