• In English
 • Кабінет Міністрів розраховує на вчасне ухвалення Парламентом бюджету і змін до Податкового кодексу, щоб країна планово увійшла в 2017 рік
  опубліковано 12 грудня 2016 року о 16:05

  Кабінет Міністрів України розраховує, що Парламент вчасно ухвалить державний бюджет на 2017 рік та зміни до Податкового кодексу, щоб країна почала новий рік із затвердженими документами. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "Інтер" у неділю.

  "Ми вважаємо, що ці документи [проект бюджету та зміни до Податкового кодексу] є абсолютно всі збалансовані, які відповідають нашим національним інтересам і будуть позитивно впливати на економічну стабільність і розвиток. Тому жодних економічних підстав не голосувати немає. Ми розраховуємо на те, що ми консолідовано проголосуємо цей бюджет, і планово ввійдемо в 2017 рік", - заявив Володимир Гройсман.

  Він зауважив, що бюджет - це фінансування статей видатків української держави: "це заробітна плата військового, лікаря, вчителя, оплата інших обов'язкових платежів, це ліки для українських громадян, це ремонти, реконструкція, модернізація української інфраструктури, місцеві бюджети, регіональний розвиток, - це ті завдання, які ми маємо виконувати".

  Прем'єр-міністр підкреслив, що Уряд чесно підійшов до формування проекту бюджету та відкрито вів діалог з суспільством та Парламентом щодо бюджетного процесу.

  "Це бюджет, який дасть можливість забезпечити економічне зростання, виплату підвищеної мінімальної заробітної плати і зменшувати у тому числі дефіцит Пенсійного фонду", - зауважив Володимир Гройсман.

  У цьому контексті він наголосив, що політичні сили, незважаючи на політичні прапори, мають бути об'єднані для того, щоб ухвалити бюджет на 2017 рік.