• In English
 • За надані миколаївськими землевпорядниками адмінпослуги до бюджетів надійшло понад два мільйони гривень
  опубліковано 12 грудня 2016 року о 11:47

  Землевпорядники Миколаївської області з початку року поповнили місцеві бюджети області на 2,33 млн грн за надані громадянам та юридичним особам адміністративні послуги.

  Найбільші надходження коштів у розмірі  1,9 млн гривень отримані за надання 26 909 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще понад  80 тис. грн надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які були допущені не з вини органу, що здійснює його ведення.

  За здійснення державної експертизи 1 580 одиниць землевпорядної документації бюджет поповнено на понад 63,1 тис. гривень.

  Загалом з початку 2016 року Головне управління та територіальні органи Держгеокадастру у Миколаївській області надали 99 228 адмінпослуг,  з яких 63 969 (64,5% від загальної кількості) громадяни отримали на безоплатній основі.

  Серед безоплатних адміністративних послуг найбільшою популярністю користується послуга з державної реєстрації земельної ділянки і видачі витягу на її підтвердження (15 585). Витяги технічної документації про нормативну грошову оцінку землі отримали 7 651 заявник. Довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями замовили 8 375 осіб.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру