• In English
 • У Мінекономрозвитку презентували проект "Цифрової адженди України - 2020"
  опубліковано 09 грудня 2016 року о 15:10

  Сьогодні, 9 грудня у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України відбулася презентація проекту «Цифрової адженди* України – 2020» за участі Першого віце-прем’єр міністр - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва. Цей документ визначає основні принципи, за якими Україна має розвиватися у цифровому просторі і за якими має розбудовувати цифрову економіку.

  «Цифрова економіка - це наш пріоритет і надзвичайні можливості. В цифровому порядку денному закладено основні принципи її створення, які повинні стати філософією нашої роботи», - зазначив Степан Кубів.

  Проект «Цифрової адженди – 2020» визначає основними цілями України стимулювання економіки та залучення інвестицій; закладення основи для трансформації секторів економіки в конкурентоспроможні та ефективні («цифровізація» бізнесу); доступність цифрових технологій; створення нових можливостей для реалізації людського капіталу, розвитку інноваційних, креативних та «цифрових» індустрій та бізнесу; розвиток та світове лідерство щодо експорту «цифрової» продукції та Послуг.  Також документ визначає необхідні кроки щодо цифровізації України у сферах охорони здоров’я, інфраструктури, екології, е-комерції, е-урядування та ін. До кінця грудня планується доопрацювання проекту адженди та його презентація. 

  «Цифрова адженда 2020» розроблялася за ініціативою Першого віце-прем’єр міністр - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, директора департаменту інновацій та інтелектуальної власності Олени Мініч та радника Міністра зі стратегії розвитку хай-тек Андрія Бірюкова. До розробки Стратегії були залучені ГО «ХайТек Офіс Україна»; Державне агентство з питань електронного урядування; ГС «Центр розвитку інновацій» та експерти з приватних компаній.

  *Адженда (від англ. agenda) - порядок денний.