• In English
 • Уряд продовжить політику щодо зміцнення позицій місцевого самоврядування і децентралізації влади, - Володимир Гройсман
  опубліковано 07 грудня 2016 року о 13:30

  Уряд і Прем'єр-міністр продовжуватимуть політику щодо зміцнення позицій місцевого самоврядування і децентралізації влади. Про це Володимир Гройсман заявив, відкриваючи засідання Уряду у середу.

  "Хочу підкреслити і запевнити усі органи місцевого самоврядування у тому, що політика щодо зміцнення позицій місцевого самоврядування і децентралізації влади Урядом і мною особисто як Прем'єр-міністром буде впроваджуватися і далі", - підкреслив Голова Уряду.

  Прем'єр-міністр зауважив, що на учорашньому засіданні Верховної Ради не було ухвалено низку децентралізаційних законопроектів: "Мені прикро, що учора з вини деяких політичних сил не були проголосовані низка важливих законів щодо місцевого самоврядування".

  За його словами, тим самим ці політичні сили продемонстрували свою авторитарність та прагнення знищити місцеве самоврядування в Україні. Разом з тим у Парламенті є більшість депутатів, які сповідують принципи підтримки місцевого самоврядування.

  Прем'єр-міністр зауважив, що реформа місцевого самоврядування є однією з ключових у країні. Він нагадав, що прийшов працювати до Уряду у 2014 році, щоб провести реформу децентралізації влади. На сьогодні ця реформа довела свою результативність.

  "Повноваження на місця повертаються, і багато їх повернуто, фінанси на місця повернуто. Зараз треба більше відповідальності на місцях, щоби підзвітність і підконтрольність місцевої влади була безпосередньо перед громадянами, які живуть на території, і відповідно перед державою", - зауважив він.

  "Треба йти далі. Важливо, щоб ми не зупинялися", - наголосив Володимир Гройсман.