• In English
 • Іван Руснак привітав військовослужбовців, працівників ЗСУ, волонтерів, іноземних радників та дипломатичний персонал з 25-ю річницею Збройних Сил України
  опубліковано 05 грудня 2016 року о 15:24

  Сьогодні, 5 грудня, з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак за дорученням глави оборонного відомства привітав і нагородив відомчими відзнаками військовослужбовців, працівників ЗС України, волонтерів, іноземних радників та дипломатичний персонал Збройних Сил України.

  «День Збройних Сил – це свято всього українського народу, який вітає представників мужньої, напруженої, але водночас дуже почесної професії, – зазначив Перший заступник Міністра оборони України. – За останні роки Збройні Сили не на словах, а на ділі зарекомендували себе як основний чинник національної безпеки і стали надійною опорою нашої державності.

  Від імені Міністра оборони України та керівництва оборонного відомства Іван Руснак подякував військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил України за професіоналізм і сумлінну службу.

  «Сучасна Українська армія – це професійно підготовлені, сильні духом і обдаровані особистості. Українські воїни показали приклади героїзму, які викликають захоплення і повагу в усьому світі. Сьогодні зміцнення обороноздатності країни – це спільна відповідальність всього українського народу», – наголосив Іван Руснак.

  Він зауважив, що відповідь на запитання, якими будуть Збройні Сили України, дають нові Стратегія національної безпеки і оборони, Воєнна доктрина, а також державні програми розвитку Збройних Сил України, озброєння та військової техніки, опрацьовані в оборонному відомстві.

  «На порядку денному – оптимізація системи управління, зміна системи підготовки та матеріально-технічного забезпечення військ, закупівля та модернізація озброєння та військової техніки, підвищення соціальних стандартів військовослужбовців. Вирішення цих питань закладено в Дорожню карту оборонної реформи до 2020 року, яка неухильно виконується оборонним відомством», – зазначив Перший заступник Міністра оборони України.

  Іван Руснак наголосив, що всі ці починання цілковито підтримуються Главою держави, Урядом, Парламентом, а також усією українською громадою.

  «У складних умовах сьогодення Збройні Сили України отримують необхідний ресурс. Це дало нам змогу одягнути та нагодувати Українську армію, підготувати воїнів до виконання завдань за призначенням», – підкреслив Іван Руснак.

  Він окремо подякував за допомогу іноземним партнерам, представникам громадських та волонтерських організацій.

  З нагоди Дня Збройних Сил України Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак та заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Бесcараб вручили відзнаки Міністерства оборони та начальника Генерального штабу групі військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, представникам громадських організацій, волонтерам, іноземним радникам при Міністерстві оборони та Генеральному штабі ЗC України, а також акредитованому в Україні дипломатичному персоналу.