• In English
 • Володимир Гройсман привітав українців із Міжнародним днем волонтера
  опубліковано 05 грудня 2016 року о 10:04

  Дорогі друзі!

  Вітаю з Міжнародним днем волонтера!

  В останні три роки, ще з часів Майдану і Революції Гідності, для нашої країни потужний волонтерський рух став взірцем громадянської позиції і самоорганізації суспільства.

  Справжню ціну волонтерам знаємо і ми, особливо наші військовослужбовці, які захищають країну на Сході від зовнішньої російсько-терористичної агресії. Завдяки волонтерському руху, який є унікальною армією забезпечення і допомоги, врятовано тисячі життів, а Збройні Сили, які в роки злочинного режиму намагалися деморалізувати та розвалити, – стали гордістю нашої держави. 

  Десятки тисяч тимчасово переміщених осіб теж знайдуть слова вдячності для українських волонтерів. Чимало наших дітей дякують цим шляхетним людям за матеріальну допомогу, зібрані кошти для проведення складних операцій і можливості жити повноцінним життям.

  На сьогодні українські волонтери успішно співпрацюють з міжнародними організаціями, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, допомагають реформувати Збройні Сили, військову медицину, служби забезпечення. Також активну участь вони беруть у зборі коштів для важкохворих, паліативній допомозі та підтримці малозабезпечених.

  Уся країна пишається нашими волонтерами, цими завзятими людьми з відкритим серцем і доброю волею, які присвятили своє життя служінню та ідеї гуманності.

  Від імені Уряду висловлюю вдячність за непохитну віру в нашу країну, в нашу перемогу, в наших громадян! Бажаю всім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і миру в нашій країні!

   

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН