• In English
 • Прем'єр-міністр доручив розробити перелік заходів щодо підтримки українського товаровиробника
  опубліковано 01 грудня 2016 року о 18:40

  За результатами першого виїзного засідання Національного комітету з промислового розвитку України на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Голова Уряду доручив Першому віце-прем'єр-міністру - Міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву розробити рішення щодо підтримки українського товаровиробника.

  Прем’єр-міністр наголосив на необхідності формування чіткого підходу до критеріїв здійснення державних закупівель.

  "Маємо визначити критерії для всіх і зобов'язати всіх по цих критеріях замовляти продукцію, - зазначив Володимир Гройсман. - Мене цікавлять обсяги нашого виробництва, максимальна локалізація, зрозуміло, додана вартість - тут, робочі місця, заробітна плата".

  "Я доручаю Першому віце-прем'єр-міністру - Міністру економічного розвитку і торгівлі України максимально швидко розробити проект рішення - постанову Уряду або зміну до закону", - заявив він.

  Він зауважив, що потрібно створювати розумні преференції для виробників. "Я за системні рішення. Тільки тоді ми будемо мати успіх", - зазначив Голова Уряду.

  Прем’єр-міністр звернув увагу, що Національний комітет зробив саме виїзне засідання, оскільки це дає можливість знайомитися з реальною ситуацією на місцях, і зрештою, бачити "повну картину".

  "Я хочу сам відчувати і бачити, як ситуація сама працює у країні, бо з кабінету у Києві це не завжди  відчутно. У мене в голові має скластися картина промисловості країни", - підкреслив Володимир Гройсман.