• In English
 • Відкрито фотовиставку "Жити на рівних", присвячену 10-річчю Конвенції про права осіб з інвалідністю
  опубліковано 01 грудня 2016 року о 09:22

  30 листопада 2016 року, напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю (3 грудня), у приміщенні Мінсоцполітики відкрито фотовиставку «Жити на рівних», присвячену 10-річчю Конвенції про права осіб з інвалідністю.

  Фотовиставка розповідає історії чоловіків, жінок, дітей із Швеції та України, які, спираючись на право жити гідно, знайшли свій шлях у житті.

  Захід організовано Всеукраїнським громадським об’єднанням „Національна Асамблея людей з інвалідністю в Україні” спільно з Міністерством соціальної політики за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USID).

  За словами заступника Міністра Наталії Федорович, цей захід є прикладом партнерства громадськості та держави, адже „Національна Асамблея людей з інвалідністю в Україні” – це одна з найбільших громадських організацій, що виступає партнером держави в розв’язанні проблемних питань щодо соціального захисту осіб з інвалідністю.

  Сьогодні в Україні близько 6% осіб  мають інвалідність. Реалізація всіх прав людини всіма членами суспільства – в тому числі щодо повної участі людей з інвалідністю в житті суспільства та його розвитку – один з пріоритетів держави. Крім того, одним з головних завдань у сфері зайнятості Мінсоцполітики визначило забезпечення людей з інвалідністю, які можуть та хочуть працювати, гідною роботою.

  «Національне законодавство щодо соціального захисту осіб з інвалідністю є достатньо прогресивним. Урядом, Міністерством спільно з громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю приділяється увага внесенню змін в нормативно-правові документи з метою покращення життя людей з інвалідністю та забезпечення їм рівних можливостей. Якомога краще про це свідчить гасло Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю – «Всі різні, але всі рівні», - зазначила Наталя Федорович.

  У церемонії відкриття взяли участь заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович, генеральний секретар ВГО „Національна Асамблея людей з інвалідністю в Україні” Вікторія Назаренко, директор Департаменту соціального захисту осіб з інвалідністю Мінсоцполітики Оксана Полякова, голова всеукраїнської громадської організації „Група активної реабілітації” Володимир Азін.

  Ознайомитися з експонатами фотовиставки можна буде до 12 грудня ц.р.