• In English
 • З представниками ОБСЄ обговорено питання безпеки під час відновлювальних робіт на стратегічних об'єктах у Донецькій області
  опубліковано 29 листопада 2016 року о 09:16

  У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбулася оперативна нарада за участю фахівців Управління з питань східних регіонів Міністерства та представників ОБСЄ на чолі з керівником апарату Джеймі Валлєс.

  Під час зустрічі детально обговорювалися питання забезпечення «дзеркального» патрулювання СММ ОБСЄ для проведення аварійно-відновлювальних робіт на газорозподільній станції «Мар’їнка», яка знаходиться у так званій «сірій зоні». Це дасть можливість забезпечити природним газом майже 10 тис. осіб у містах Красногорівка та Мар’їнка Донецької області.

  Також порушувалося питання забезпечення «дзеркального» патрулювання у районі міста Торецьк для ліквідації наслідків прямого влучення у водогін у «сірій зоні» між містами Горлівкою та Торецьком Донецької області, внаслідок чого без водопостачання залишилося приблизно 80 тис. осіб.

  Наразі російська сторона у Спільному координаційному центрі з припинення вогню надала письмове підтвердження дотримання режиму тиші і припинення вогню в районі проведення ремонтних робіт на водогоні поблизу Торецька.

  Режим «тиші» розпочинається у вівторок, 29 листопада, від 09:00 до 16:00.

  У цей проміжок часу працюватимуть ремонтні бригади і підрозділи МНС.