• In English
 • На Львівщині розпочалась підготовка особового складу чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону місії ООН зі стабілізації у ДР Конго
  опубліковано 28 листопада 2016 року о 16:16

  Сьогодні, 28 листопада на базі однієї з військових частин армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України розпочалось бойове злагодження особового складу чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

  Впродовж трьох тижнів військовослужбовці вивчатимуть медичну підготовку, вдосконалюватимуть фізичну, вогневу, мовну та спеціальну підготовки. Екіпажі вертолітних ланок Мі-8 та Мі-24 поновлять льотні навички з виконання завдань за призначенням у гірській місцевості. Крім того, усі військові пройдуть необхідну вакцинацію від найпоширеніших африканських захворювань.

  Уже в середині грудня особовий склад чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону складе іспити та пройде сертифікацію на готовність до виконання завдань в місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

  Варто зазначити, що серед кандидатів на посади до вертолітного загорну є лише ті військові, які виконували завдання за призначенням в районі проведення антитерористичної операції. Серед них – чимало бійців, які отримали високі військові та державні відзнаки.