• In English
 • Геннадій Зубко: Переможцям кадрових конкурсів ми готові запропонувати конкурентну зарплату
  опубліковано 28 листопада 2016 року о 15:00

  Кадрові конкурси, які тривають в Мінрегіоні,  це частина кадрової реформи, яку ми впроваджуємо у відомстві.  І, не зважаючи на опір, переконаний, що конкурсний принцип для всіх категорій працівників дозволить нам сформувати дієву управлінську систему, залучити професійних та відповідальних фахівців.  Про це наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ Геннадій Зубко.

  «Реформування Мінрегіону та скорочення чисельності штату на 30% дозволяє вже сьогодні пропонувати кандидатам конкурентну винагороду. Так, у міністерстві для спеціаліста вона сягає 8 тисяч гривень», -  зауважив Геннадій Зубко. Він поінформував, що ЄС до кінця 2016 року запустить програму підтримки реформування державної служби в Україні з обсягом фінансування у 104 млн євро, з яких 90 млн євро буде використано на бюджетну підтримку зарплат у міністерствах.

  «За рахунок цих коштів кожний міністр, визначивши ключових для впровадження реформ працівників,  зможе ще збільшити їм заробітну плату. Таким чином зарплата персоналу у центральному органі виконавчої влади, який задіяно в ключових для країни реформах, перевищуватиме середню зарплату держслужбовця, перевищуватиме середню на ринку. На таких умовах ми зможемо залучити на роботу у Міністерство висококваліфікованих спеціалістів, молодих, активних та відповідальних», - підкреслив Геннадій Зубко.

  Він наголосив, що кадрова реформа у Міністерстві наражається на внутрішній бюрократичний саботаж. «Зміни завжди викликають опір. Адже це вихід із зони комфорту. Конкурс дозволяє законно і прозоро перевірити професійну відповідність чиновників займаній посаді. За будь-яких умов посаду отримає більш професійно підготовлений претендент. Наша мета – дієва й налаштована на результат команда,  оптимальна кількість ефективних працівників, які отримують гідну заробітну платню», - наголосив Геннадій Зубко.

  Нагадаємо, раніше Геннадій Зубко повідомляв, що в Мінрегіоні вже оголошено перші кадрові конкурси, які триватимуть до кінця року. Крім того, триває конкурс на посаду Держсекретаря відомства. Також він зазначав, що чисельність співробітників Мінрегіону зменшено на 30%,  більше 10% технічних посад виведено з державної служби, а економія фонду заробітної плати дозволяє збільшити сукупний дохід держслужбовців на 20-30%. Він поінформував про впровадження у Міністерстві стимулюючих виплат для співробітників, які демонструють кращі результати за підсумками року. За його словами, наступного року запрацює система заохочення співробітників, які виконують і перевиконують показники ефективності роботи. «У Мінрегіоні першими запровадили систему оцінювання ефективності роботи. Кожному співробітнику встановлено два ключових показника ефективності роботи (KPIs). Вони підлягають вимірюванню і залежать від цілей, планів роботи та завдань підрозділу і працівників. За результатами виконання цих показників визначаємо розмір щомісячної премії», — зазначив Геннадій Зубко.