• In English
 • Володимир Бондаренко: Держслужба так само престижна, як і робота в приватному секторі
  опубліковано 24 листопада 2016 року о 16:47

  Використання сучасних інструментів і технологій при залученні працівників до роботи на державну службу обговорили на семінарі для керівників служб управління персоналом міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. В заході, який пройшов у Будинку Уряду, взяли участь керівники Секретаріату Кабінету Міністрів України та Національного агентства з питань державної служби, представники міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, а також експерти, зокрема, представники робочих порталів та кадрових агентств.

  «Це вперше, коли ми запропонували провести такий захід із залученням приватних рекрутингових компаній. Це як елемент державно-приватного партнерства», - зазначив Перший заступник Міністра Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко.

  Він додав, що мета заходу – зміна бачення залучення працівників до роботи на державну службу.

  «Ми повинні показати нашу роботу такою, яка вона є насправді. Тобто, що вона є так само престижна, як і в приватному секторі. І має, можливо, більше переваг і в плані соціального захисту, і в плані безпосередньої участі в житті країни», - підкреслив Володимир Бондаренко і додав, що потрібно навчитись це правильно презентувати.

  Саме тому під час семінару обговорювалися такі питання, як основи і техніки складання ефективного опису вакансій, процедура і технічні особливості розміщення вакансій на робочих порталах тощо. Представники кадрових агентств продемонстрували кілька успішних прикладів подання вакансій роботодавцями, оформлення відповідних оголошень, представили площадки для їх розміщення.  Під час дискусії також було зазначено, що, незважаючи на невисокі зарплати, попит на роботу в органах державної служби все ж є. Адже багато хто хоче долучитися до проведення змін у країні. І, за словами Володимира Бондаренка, робота на держслужбі дає людям таку можливість. 

  «Представники рекрутингових компаній провели незалежні опитування, які показали, що люди хочуть бути долученими до цих змін, хочуть бути їх учасниками, вони хочуть бути у числі єдиної владної команди. При цьому питання зарплати для тих, кого вони опитували є другорядним», - наголосив Перший заступник Міністра Кабінету Міністрів України.