• In English
 • Угорщина відміняє плату за національні візи для громадян України, - переговори прем'єрів країн
  опубліковано 24 листопада 2016 року о 15:14

  Угорщина прийняла рішення видавати українським громадянам національні візи безкоштовно. Про це заявив Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, спілкуючись із журналістами за підсумками зустрічі із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

  "Угорщина прийняла рішення про те, що візи типу "Д" ми будемо видавати українським громадянам безкоштовно", - заявив Віктор Орбан.

  Голова українського Уряду подякував Прем’єр-міністру Угорщини за рішення щодо безкоштовної видачі національних віз для українських громадян.

  "Переконаний у тому, що ця звістка, яку ви сьогодні оприлюднили в рамках нашого візиту, буде дуже добре сприйнята українськими громадянами. І хочу запевнити, що з боку України ви маєте надійного, якісного партнера. Ми підтримували і будемо підтримувати Угорщину у тих питаннях, де це необхідно", - наголосив Володимир Гройсман.

  Прем’єр-міністр Угорщини також закликав Голову українського Уряду розглянути можливість забезпечення Україною подібних можливостей для угорців на паритетній основі.