• In English
 • Схвалено проект Угоди між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про спрощення оформлення віз
  опубліковано 23 листопада 2016 року о 12:20

  Урядом України здійснено ще один конкретний крок у процесі лібералізації режиму поїздок громадян України до Швейцарської Конфедерації: після підписання та затвердження Угоди,  громадяни України матимуть змогу оформлювати візи до Швейцарії за спрощеною процедурою.

  З метою укладення відповідної Угоди 23 листопада 2016 року Уряд прийняв розпорядження «Про схвалення проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про спрощення оформлення віз».

  Документ було розроблено в контексті адаптації візово-міграційної політики України до стандартів ЄС за результатами переговорів між Україною та Швейцарською Конфедерацією з метою спрощення оформлення віз громадянам України.

  Положення Угоди регламентують умови і порядок спрощеного оформлення для громадян України віз, у тому числі багаторазових, розширюють категорії громадян України, які користуються візовими спрощеннями, а також обумовлюють скасування візових зборів за оформлення віз для певних категорій громадян України.

  Реалізація положень Угоди сприятиме подальшому розвитку дружніх відносин між Україною та Швейцарською Конфедерацією,  сприятиме  розвиткові економічних, гуманітарних, культурних, наукових та інших зв'язків між двома державами.