• In English
 • У Мінсоцполітики відкрилася виставка переможців конкурсу дитячих малюнків "Дім під веселкою"
  опубліковано 19 листопада 2016 року о 09:17

  18 листопада у приміщенні Мінсоцполітики за участю заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович відбулося відкриття виставки переможців конкурсу дитячих малюнків «Дім під веселкою» проти домашнього насильства та насильства щодо дітей.

  Захід організовано Міністерством за підтримки Офісу Ради Європи в Україні та громадської організації «Ла Страда – Україна».

  Наталія Федорович підкреслила, що захист прав дітей та урахування їх інтересів – один з найважливіших пріоритетів у діяльності Мінсоцполітики.

  «Наші видатні політики, державні діячі, поети та письменники у майбутньому - сьогодні лише діти, які потребують нашої пильної уваги, турботи та підтримки. Це тим більш важливо, що трапляються випадки, коли дітей втягують у злочинну діяльність, жорстоко поводяться з ними, вчиняють насильство як в сім’ї, так і поза нею», - зазначила Наталія Федорович.

  Вона також підкреслила, що зусилля Міністерства соціальної політики скеровані не лише на забезпечення необхідною допомогою всіх постраждалих, а й на якнайшвидше виявлення дітей, стосовно яких існує загроза постраждати від сексуального насильства та експлуатації.

  На переконання заступника Міністра, це є комплексною проблемою, що потребує спільних та скоординованих зусиль спеціалістів різної фахової спрямованості та вимагає пильної уваги з боку держави.

  «Нами проводиться серйозна робота з імплементації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами. Вчора Верховна Рада України схвалила в першому читанні проект Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Цим закладено потужний фундамент для розбудови системи превенції та надання необхідної допомоги жертвам насильства», - підкреслила Наталія Федорович.

  Нагадаємо, що 18 листопада щорічно відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.