• In English
 • Герой України Олександр Петраківський проходитиме лікування і реабілітацію у США
  опубліковано 17 листопада 2016 року о 17:53

  Сьогодні для проходження лікування і реабілітації у медичний центр "TIRR Memoril Hermann" м.Хьюстон (США) прибув Герой України майор Олександр Петраківський. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

  «Ще одну дуже важливу справу зроблено! Сьогодні для проходження лікування і реабілітації у медичний центр "TIRR Memoril Hermann" м.Хьюстон (США) прибув Герой України, майор Олександр Петраківський», - сказав Павло Розенко.

  Він нагадав, що у липні 2014 року група спеціального призначення під командуванням Олександра Петраківського забезпечувала проходження колони української військової техніки в Луганському аеропорту. Потрапили у засідку, де незважаючи на своє важке поранення, Олександр продовжив керувати діями групи, повністю виконав бойове завдання і забезпечив передислокацію колони.

  «Президентом України був нагороджений званням Герой України. Численні операції у військових госпіталях, лікування в Польщі, повернення в Україну. І ось новий шанс на успішну реабілітацію. Тепер вже у США. Справа з подальшим лікуванням Олександра знаходилась на особистому контролі у Президента України», - зазначив Павло Розенко.

  «Всі необхідні кошти на продовження лікування були виділені із державного бюджету України», - повідомив Віце-прем’єр.

  Павло Розенко висловив вдячність командам МОЗ, Мінсоцполітики та Міноборони за вирішення питань із отриманням необхідного фінансування та технічних питань, пов’язаних із транспортуванням Олександра Петраківського до Хьюстона.

  «Дякую також представникам волонтерських організацій, зокрема, Ользі Чуйко, українській громаді в США за всебічну допомогу у вирішенні багатьох питань, що супроводжували нашу спільну роботу. Дякую також авіакомпанії МАУ за допомогу в перевезенні Героя України до США. Всім-всім велика подяка за вирішення цього питання! А Олександру - швидкого одужання і повної реабілітації», - сказав Павло Розенко.