• In English
 • В'ячеслав Кириленко взяв участь у парламентських слуханнях щодо стану та проблем фінансування освіти і науки в Україні
  опубліковано 16 листопада 2016 року о 19:36

  «Освіта і наука є пріоритетом у діяльності Кабінету Міністрів України. Немає жодного засідання Уряду, під час якого не обговорювалися би питання освітньої та наукової сфер», - про це повідомив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко під час парламентських слухань щодо  стану та проблем фінансування освіти і науки в Україні.

  У своєму виступі В’ячеслав Кириленко акцентував увагу на тому,  що у державному бюджеті на 2017 рік передбачено збільшення фінансування освіти та науки, підвищення заробітної плати вчителів. Віце-прем’єр-міністр також додав, що Уряд буде й надалі проводити роботу на підтримку престижності вчительської праці і роботи науковців.

  В’ячеслав Кириленко зазначив, що  Уряд проводить активну законотворчу діяльність: зараз у парламенті  знаходиться базовий закон «Про освіту»,  після його схвалення будуть внесені нові закони про середню освіту, дошкільну, позашкільну, професійно-технічну.  Також він підкреслив, що продовжується імплементація законів «Про вищу освіту»  та «Про наукову та науково-технічну діяльність».

  Віце-прем’єр-міністр поінформував, що наприкінці вересня вперше за багато років під головуванням Прем’єр-міністра  відбулася зустріч із представниками  академічної спільноти, де обговорювалися питання фінансування та реформування наукової сфери.  Зараз планується проведення наступної такої зустрічі до кінця листопада.

  В’ячеслав Кириленко від імені Уряду звернувся до народних депутатів, освітян та науковців  спільно втілювати реформи і зберігати ті здобутки в освіті та науці які вже є.