• In English
 • Органи влади мають зробити одним із пріоритетів в своїй роботі використання е-технологій в урядуванні, - Володимир Гройсман
  опубліковано 16 листопада 2016 року о 14:53

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив міністерствам активізувати роботу щодо впровадження електронних сервісів, що дозволить підвищити якість управління та надання послуг.

  "Закликаю усі міністерства серйозно поставитися до цього питання [електронного врядування] і окремим питанням вашої діяльності визначити впровадження електронних можливостей. Це все підвищить якість нашого управління і підвищить якість надання послуг людям", - заявив Володимир Гройсман під час засідання Уряду у середу.

  Прем'єр-міністр зазначив, що потрібно у наступному місяці пришвидшити роботу щодо впровадження електронних сервісів.

  Уряд надасть більшу підтримку, у тому числі фінансову, для того, щоб максимально зробити сервіси із використанням електронних можливостей дистанційними, "через Інтернет, щоб менше контактів з чиновниками, більш швидко працював документообіг", - зазначив він.

  Анонсуючи розгляд Кабінетом Міністрів України питання формування підходів до електронного врядування на початку засідання, Володимир Гройсман зазначив: "За цією назвою є дуже велика суть: електронне врядування дає можливість створити якісні сервіси для українських громадян, владі стати більш ефективною, прозорою і ліквідувати будь-які підстави для виникнення корупції".

  Прем'єр-міністр наголосив, що влада своєю інституційною слабкістю, корумпованістю та некомпетентністю системно втрачала довіру людей. Сьогодні важливо повернути довіру громадян до інституцій та влади. За його словами, один з елементів цієї довіри – прозорість, відкритість, публічність.

  "Коли все абсолютно відкрито і зрозуміло, зовсім інший рівень довіри і задоволеності людей тими послугами, які надає влада на місцях і центральна у тому числі", - підкреслив Володимир Гройсман.

  Прем'єр-міністр зауважив, що Державне агентство з питань електронного урядування України, утворене попереднім Кабінетом Міністрів для того, щоб сконцентрувати усі функції електронного врядування в країні, за останні роки не мало необхідної фінансової і організаційної підтримки.

  Сьогоднішні рішення Уряду щодо зміни системи управління Агентства дадуть можливість "виокремити його роль і зробити більш успішною роботу команди, яка прийшла для реальних перетворень і реальних справ", зазначив Володимир Гройсман.