• In English
 • Арсен Аваков анонсував перевірку операторів лотерейних мереж
  опубліковано 10 листопада 2016 року о 16:20

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков сьогодні, 10 листопада, анонсував перевірку операторів лотерейних мереж.  Перевірки поліція розпочне за два тижні.

  За його оцінками, бюджет держави не отримує податки з сектору грального бізнесу у розмірі понад 300 мільйонів доларів США.

  «Нам потрібні ці податки. Звертаюся до Верховної Ради з проханням невідкладно розглянути законопроекти і прийняти будь-який з них, що визначає правила, обмеження на цьому ринку і поверне тіньовий грошовий потік під контроль держави», – повідомив Арсен Аваков.

  Глава МВС закликав легальних операторів підготувати дозвільні та податкові документи, а тим, що працюють поза законом, порадив закритися.

  «Діяльність компаній «МСЛ», «Патріот», що діють на ринку, стала незаконною в Україні у зв'язку з введеними в силу санкціями РНБО. Ці компанії мають бенефіціарів у країні-агресорі», – зазначив Міністр внутрішніх справ.

  За його словами, відповідно до рішень Експертної служби МВС, компанії «Лото», «Мережа», «Мережі», «Олімпійське лото», «Дрім лото», «Золотий тріумф», «Фаворит», «Фурор», «Спорт ліга» та інші – це компанії, що діють не у законодавчих межах, тому точки цих операторів підлягають закриттю.

  Також за фактом закінчення строку раніше виданих ліцензій, що мають відповідні перехідні листи Мінфіну, компанії ПАТ «Державний ощадний банк України» та ПП «Українська Національна лотерея» (ПП «УНЛ») зобов’язані у двотижневий термін подати в органи поліції перелік пунктів своїх мереж, як власних, так і тих, що діють за угодою. Паралельно вони мають подати інформацію з обліку податків до Податкової адміністрації.