• In English
 • Володимир Гройсман: Зміни до Податкового кодексу дадуть можливість запровадити повноцінну антикорупційну політику щодо адміністрування податків у країні
  опубліковано 26 жовтня 2016 року о 12:16

  Зміни до Податкового кодексу дадуть можливість запровадити повноцінну антикорупційну політику щодо адміністрування податків у країні. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

  "Найголовніше, що ми поставимо дуже серйозні заслони там, де раніше кошти могли вимиватися з Державного бюджету, переводитися у готівку через конвертаційні центри. Тобто цей Кодекс, ці зміни дають можливість запровадити повноцінну антикорупційну політику щодо адміністрування податків у країні", - заявив Володимир Гройсман.

  Голова Уряду нагадав, що учора на засіданні Національної ради реформ під головуванням Президента України було розглянуті зміни до Податкового кодексу у частині адміністрування податків.

  Прем’єр-міністр зазначив, що обговорення податкових змін тривало 4 місяці. У цьому контексті він подякував Міністру фінансів, представникам Уряду, громадського сектору та Парламенту за конструктивну взаємодію.

  Після ухвалення змін до Податкового кодексу Урядом вони мають бути підтримані Парламентом, що дасть "реальний шанс увійти у 2017 рік абсолютно планово, спокійно з новим Бюджетом із чіткими пріоритетами і перспективами", зазначив Володимир Гройсман.