• In English
 • На Львівщині інвесторам пропонують орендувати 3,7 тисячі гектар сільськогосподарських земель
  опубліковано 16 травня 2016 року о 10:25

  У Головному управлінні Держгеокадастру Львівської області сформували перелік з 196 земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва. Інвесторам запропонують на аукціонах взяти в оренду 3708 га земель державної власності (за межами населених пунктів).

  Ділянки визначені у всіх районах Львівщини. Найбільше пропозицій у Дрогобицькому (29 ділянок, площею 835 га), Бродівському (40 ділянок, площею 639 га), Городоцькому (21 ділянка, площею 374 га) та Мостиському (15 ділянок, площею 332 га) районах Львівської області.

  «Завдяки проведенню аукціонів вартість оренди вдасться збільшити. Усі кошти, сплачені за користування державними сільськогосподарськими землями будуть спрямовані до місцевих бюджетів та щорічно їх поповнюватимуть», - зазначив Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

  Проведення земельних аукціонів з продажу права оренди сільськогосподарських земель вже засвідчило свою ефективність. За цей рік землевпорядники Львівщини продали право оренди на 55 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Землі площею 1019,2 га віддали у користування терміном на сім років. Орендарі сплачуватимуть до місцевих бюджетів майже 2,5 млн. грн. у рік.

  Ознайомитися з переліком земельних ділянок, результатами проведених земельних аукціонів можна на сайті Держгеокадастру.

  Довідково:

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».