• In English
 • Роман Насіров зустрівся з Делегацією німецької економіки в Україні
  опубліковано 28 квітня 2016 року о 11:54

  Результати перевірок суб’єктів господарювання, прозорість процесу відшкодування ПДВ, терміни бюджетного повернення платника, ситуація з переплатами з податку на прибуток та шляхи вирішення цього питання – такі основні проблеми були обговорені на зустрічі Голови ДФС Романа Насірова з представниками Делегації німецької економіки.

  Також на зустрічі були обговорені актуальні питання, які виникають у підприємств з іноземними інвестиціям, що працюють в Україні.

   «Ми прагнемо повністю підтримувати у рамках закону всі компанії – сумлінних платників податків, які займаються бізнесом в Україні, інвестують в її економіку, та надавати всю необхідну консультативну та сервісну допомогу», - зазначив Роман Насіров.

  Також Голова ДФС закликав підприємців при проведенні нестандартних операцій користуватися сервісом ДФС з надання індивідуальних податкових консультацій. «Це допоможе у подальшому уникнути можливих непорозумінь, пов’язаних з неоднозначним трактуванням законодавчих норм», - наголосив він.

  На частину своїх запитань підприємці отримали відповіді під час дискусії. Питання, які потребують додаткового опрацювання, будуть вирішені незабаром або під час апеляційного оскарження.

  Учасники зустрічі домовилися про продовження співпраці для оперативного вирішення нагальних питань оподаткування та проведення конструктивного діалогу.