• In English
 • Голова НКРЕКП взяв участь у конференції, присвяченій презентації результатів співробітництва Комісії з проектом "Реформа управління на Сході України"
  опубліковано 25 квітня 2016 року о 16:23

  20 квітня відбулася конференція, присвячена презентації результатів співробітництва Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з проектом «Реформа управління на Сході України», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, у сфері централізованого водопостачання та водовідведення та обраними пілотними водоканалами.

  Співробітництво між Комісією та GIZ було спрямовано на розробку та оптимізацію процедур, пов’язаних з управлінням активами та інвестиційним плануванням, моніторингом ефективності діяльності та пілотне тестування інноваційної методології стимулюючого тарифоутворення у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. На двох обраних комунальних підприємствах проведено пілотне впровадження спільно розробленої тарифної методології.

  Конференцію відкрили вітальним словом Голова НКРЕКП Дмитро Вовк та заступник керівника Проекту «Реформа управління на Сході України» Тарас Журавель. У конференції взяли участь представники Комісії, а також міжнародні експерти Проекту з Німеччини, Австрії, Нідерландів та Великої Британії. Крім того, були запрошені представники інших міжнародних організацій та проектів, що впроваджуються GIZ, а також представники близько 50-ти підприємств у сфері централізованого водопостачання та водовідведення України.

  На Конференції були презентовані матеріали за такою тематикою:

  - розробка системи управління активами комунальних підприємств з водопостачання та водовідведення – концепція та отриманий досвід;

  - використання розробленої бази даних управління активами та її зв’язок з геоінформаційною системою (ГІС);

  - зв’язок між системою управління активами та плануванням капітальних інвестицій;

  - пілотне тестування інноваційної методології формування тарифів та план до її майбутнього впровадження.

  Із матеріалами конференції можна ознайомитися за посиланням: http://www.ims-ukraine.org/komunalni-poslugy