• In English
 • МВС: Розмір зарплати бійців поліцейських спецбатальйонів підвищиться до рівня військовослужбовців НГУ та ЗСУ
  опубліковано 17 лютого 2016 року о 14:10

  «Ми йдемо шляхом реформ. Крок за кроком. Тому, що реформа МВС, перш за все – це ідеологія. Це коли кожна людина впевнена у допомозі та підтримці поліцейського. А кожний поліцейський – у допомозі і підтримці МВС», – про це повідомив глава МВС України Арсен Аваков.

  З лютого 2016 року мінімальний розмір грошового забезпечення поліцейських підрозділів патрульної служби поліції особливого призначення збільшено до мінімального рівня грошового забезпечення військовослужбовців Міністерства оборони та Національної гвардії – до 7000 гривень.

  Тобто бійці Національної гвардії України та бійці поліцейських спецпідрозділів, які несуть службу на території АТО, будуть отримувати 7000 заробітної плати і додатково: 1400 грн. – за час перебування в межах визначеної зони проведення АТО за повний місяць, 4200 грн. – за час безпосереднього зіткнення з противником, потрапляння під обстріли, відбиття збройного нападу на об’єкти, що охороняються поліцейськими, за повний місяць участі в таких подіях.

  Мінімальний розмір грошового забезпечення поліцейського підрозділів патрульної служби особливого призначення, що перебуває в зоні проведення АТО, з лютого 2016 року становитиме 8400 гривень.

  «Відтепер оплата за перебування у зоні АТО для безпосередніх учасників бойових дій, та тих, хто забезпечує їхню життєдіяльність (тиловиків), буде різною.

  Крім того, безпосередні учасники бойових дій будуть отримувати однакову зарплатню як під час перебування у зоні АТО, так і під час ротації. Раніше була різниця: у зоні АТО – 8400, під час ротації – 4200 гривень.

  Таким чином, заробітна плата правоохоронців складатиме 7000 грн., а під час відрядження у зону АТО з доплатою – від 8400 до 11200 грн.», – зазначив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.