• In English
 • Голови громад і старости мають навчитися європейському досвіду розвитку територій, - Геннадій Зубко
  опубліковано 16 лютого 2016 року о 14:03

  Ми повинні навчати людей, які працюють в місцевих адміністраціях, органах місцевого самоврядування і особливо голів нових об’єднаних територіальних громад, лідерів громад, які готуються до об’єднання.

  Про це сказав Віце-прем’єр-міністр - Міністр  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  Геннадій Зубко.

  «Ми повинні сьогодні навчити людей, які обрані головами об’єднаних громад, працювати в зовсім іншій системі координат. Не в радянській системі управління, коли рішення приймалися Прем’єр-міністром, Віце-прем’єр-міністром, міністрами або директорами департаментів, а самостійно визначати пріоритети розвитку своїх громад», - наголосив урядовець.

  «Нові голови громад та заступники голів обласної державної адміністрації, які відповідальні за реформи, повинні розуміти один одного і говорити однією мовою, а для цього їм потрібно отримати необхідні знання», - сказав він.

  «Сьогодні ми підписали не просто черговий меморандум. Цей проект дозволить практично імплементувати закони з децентралізації на місця. Цей проект навчить людей на місцях управляти в новій системі координат і нести відповідальність за прийняті рішення», - підкреслив Геннадій Зубко.

  У вівторок Віце-прем’єр-міністр - Міністр  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  Геннадій Зубко та виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик підписали Меморандум про узгодження мети діяльності щодо впровадження реформи місцевого самоврядування між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».