• In English
 • Конкурсна комісія МОН почала розгляд кандидатів на участь у відборі до сектору вищої освіти Науково-методичної ради
  опубліковано 15 лютого 2016 року о 18:05

  15 лютого 2016 року у Міністерстві освіти і науки України відбулось засідання конкурсної комісії для відбору кандидатів до складу сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН.

  У засіданні взяли участь члени комісії, склад якої було затверджено наказом Міністерства від 26 листопада 2015 року № 1226.

  Під час засідання члени комісії наголосили, що на сьогодні до конкурсного відбору до складу сектору вищої освіти надійшло 193 пакети документів від претендентів на 14 оголошених Міністерством місць. Серед кандидатів є представники всіх галузей знань, переважної більшості університетських центрів та інших навчальних закладів.  

  Учасники конкурсної комісії зауважили, що для об’єктивного розгляду та відбору кандидатів до Науково-методичної ради МОН необхідно добре розуміти, які функції виконуватиме рада, її сектори та підкомітети, а також, як члени ради впливатимуть безпосередньо на діяльність профільних комітетів. Було наголошено, що конкурсний відбір покликаний забезпечити імплементацію Закону «Про вищу освіту» у частині розробки нових стандартів вищої освіти.

  Окрім того, відповідно до Закону «Про вищу освіту» особи, які займають посади ректорів та проректорів у вищих навчальних закладах, не можуть брати участь у конкурсному відборі. Зокрема, такий факт вже послугував причиною відводу від участі у конкурсі одного з кандидатів.

  Конкурсною комісією були ретельно розглянуті справи кандидатів на посади у секторі вищої освіти Науково-методичної ради МОН та висунуто низку пропозицій щодо можливості їх призначень.