• In English
 • На Тернопільщині землевпорядники зарезервували для учасників АТО додаткові землі
  опубліковано 15 лютого 2016 року о 11:24

  У 2016 році землевпорядники Тернопільщини на 500 га збільшили площу земельних масивів, що можуть бути передані учасникам АТО у власність. Інформацію про землі внесли до альбому-атласу, ознайомитись з яким військові можуть на офіційному веб-сайті головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

  На сьогодні загальна площа зарезервованих для учасників АТО у Тернопільській області ділянок становить 2,9 тис. гектарів. Найбільші площі землевпорядники визначили у Козівському (322 га) та Шумському (406 га) районах.

  На Тернопільщині з початку запровадження ініціативи про виділення землі учасники антитерористичної операції подали більше 2,8 тисяч заяв про отримання ділянок. За результатами їх розгляду землевпорядники надали понад 2,4 тис. дозволів на розробку землевпорядної документації на землі площею 688 гектарів. Більше тисячі учасників АТО вже оформили право власності на 153 гектари.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.