• In English
 • Антикорупційна програма Міноборони передбачає захист військовослужбовців як громадян України
  опубліковано 13 лютого 2016 року о 18:51

  На цьому сьогодні, 13 лютого, наголосив виконуючий обов’язки начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України Юрій Онисковець під час брифінгу щодо антикорупційної діяльності оборонного відомства.

  «Антикорупційна програма Міністерства оборони України на 2015 – 2017 роки передбачає соціальне, матеріальне, речове та харчове забезпечення військовослужбовців, а також захист їх як громадян нашої держави», - підкреслив Юрій Онисковець.

  За його словами, Антикорупційна програма дозволяє суттєво посилити відповідальність посадових осіб за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

  Він повідомив також, що в Управлінні з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України створена і працює телефонна гаряча лінія.

  Якщо військовослужбовцям стали відомі факти, пов’язані із проявами корупції у своїй військовій частині, вони можуть одразу зателефонувати за номером (044)454-73-07 та повідомити про вчинення правопорушень.

  Виконуючий обов’язки начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції підкреслив, що у разі отримання таких сигналів того ж  дня усі зазначені факти будуть ретельно перевірені, і у разі підтвердження, після відповідного службового розслідування, керівництвом оборонного відомства будуть прийняті рішення.

  Юрій Онисковець розповів також про започаткування практики регулярних відряджень фахівців Міноборони в райони проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей з метою  проведення бесід з військовослужбовцями та збору інформації про можливі корупційні дії з боку посадових осіб.