• In English
 • В Міністерстві оборони створено систему роботи з питань визначення корупційних ризиків і запобігання корупції
  опубліковано 13 лютого 2016 року о 16:02

  З метою підвищення ефективності роботи посадових осіб наказом Міністерства оборони України створено Систему роботи з питань визначення корупційних ризиків і запобігання корупції.

  Про це сьогодні, 13 лютого, повідомив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак під час брифінгу для військових ЗМІ на тему запобігання корупційних проявів в оборонному відомстві.

  «В кожній військовій частині та підприємстві призначені позаштатні уповноважені посадові особи з питань запобігання та виявлення корупції, - зазначив Іван Руснак. – Ці люди наділені функціями антикорупційних експертів при прийнятті командирами (начальниками) рішень та виданні наказів в управлінській та фінансово-господарській сферах».

  Перший заступник Міністра оборони повідомив також про створення в листопаді минулого року Комісії з моніторингу та координації виконання Антикорупційної програми.

  «Комісія працює під моїм головуванням, до її складу входять керівники провідних департаментів та управлінь. Вчора відбулося її засідання, під час якого розглядалися питання щодо стану виконання Антикорупційної програми Міноборони в 2015 році», – повідомив перший заступник Міністра оборони.

  Він нагадав також, що Антикорупційна програма Міноборони передбачає проведення 103 заходів, 74 з  яких були заплановані на 2015 р. та початок 2016 року.

  За його словами, хід реалізації завдань і заходів Програми в цілому оцінюється позитивно.

  «У плановому порядку виконуються заходи щодо удосконалення військової кадрової політики, проведення реформ у сфері державних закупівель, матеріального, продовольчого, речового, медичного забезпечення військовослужбовців, забезпечення прозорості виконання бюджетних програм, розвитку внутрішнього аудиту», - зазначив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак.