• In English
 • МІП у зоні АТО: У місті Вугледар українське мовлення доступне із Волновахи та Красноармійська
  опубліковано 11 лютого 2016 року о 15:17

  Днями моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України відвідала місто Вугледар Донецької області.

  Радник Міністра з питань функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець із зони АТО передає: «Моніторингова місія МІП рік тому виявила, що ефірний прийом українських каналів у Вугледарі вкрай ускладнений, кабельна мережа не працює. Тепер усе інакше: кабельний оператор приєднує до мережі нових споживачів українського мовлення, бо люди хочуть бачити більше українських каналів. З ефірними каналами ситуація також різко покращилась, - зазначає радник. - Через нове налаштування антен і встановлення нових більш потужних передавачів, виділених Міністерством інформаційної політики України, тепер у місті Вугледар є сигнал із Волновахи та Красноармійська. Присутність наших ЗМІ дає можливість пояснювати людям, що відбувається в країні, з ким і яку війну ведемо на Донбасі. Це сприяє спокою громадян». 

  Міський голова Вугледара Сілич Андрій Юрійович розповів, що в місті, кабельний оператор має найбільшу перевагу серед населення, а потім вже йдуть користувачі антен, які ловлять сигнал з Красноармійська і Волновахи. 

  Нагадаємо, що моніторингова місія МІП постійно перебуває в зоні АТО. Радник Міністра Олександр Бригинець перевіряє на Сході країни присутність мовлення українських телеканалів, спілкується з громадськими активістами, мешканцями та працівниками місцевої влади. 

  За результатами щотижня на засіданні Комісії при МІП відбувається обговорення зібраних відомостей про міста та села зони АТО. За винесеними рішеннями, виділяється передавальна техніка, яку встановлює Концерн РРТ на місцях, та відповідно виділяються частоти для мовлення тих чи інших телерадіоканалів Нацрадою України з питань телерадіомовлення.