• In English
 • Павло Розенко: Уряд розглядає можливість монетизації зекономлених отримувачами субсидії коштів
  опубліковано 11 лютого 2016 року о 12:36

  Поширення чуток про начебто необхідність „випалити” певний обсяг газу, щоб отримати житлову субсидію на наступний сезон, - це цілеспрямована кампанія газопостачальних підприємств. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко під час звіту Уряду на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

  „Така ситуація виникла через сприятливий температурний режим цього року, - зазначив Міністр. - Поширюють цю інформацію газопостачальні контори, щоб люди більше спалювали (газу) і сплачували більше”.

  Очільник Міністерства вкотре звернувся до громадян із закликом економити паливо. „Ще раз кажу: я закликаю всіх економити. Наприкінці сезону у людей, які економлять, на персональних рахунках збережеться певна сума залишку субсидії. І тоді Уряд буде ухвалювати рішення: або дозволити людям і далі використовувати ці субсидії, і таким чином спокійно пройти літній період”.

  „Є також варіант монетизації цієї суми, щоб люди вклали її в енергозбереження на наступний сезон, - повідомив Павло Розенко. - Тому спалювати (надлишкові обсяги газу) не потрібно!”