• In English
 • Ігор Гоцул: Міністерство, бізнес і влада на місцях повинні знайти компроміс для підтримки спортсменів
  опубліковано 10 лютого 2016 року о 10:27

  Перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, який перебував  з робочою поїздкою в Запорізькій області, закликав бізнес і місцеву владу шукати компроміс заради підтримки спортсменів та їх підготовки  для гідного виступу на міжнародній арені. Про це Ігор Гоцулзаявив під час брифінгу для запорізьких журналістів, зазначивши, що у влади достатньо важелів для того, щоб проводити діалог влади та бізнесу.

  Він нагадав, що цей рік – олімпійський.  Держава несе основні витрати на підготовку до Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Також Міністерство звертається до влади на місцях підтримати своїх спортсменів та забезпечити гідний рівень їх підготовки.

  За словами Ігоря Гоцула, за перше місце в Олімпійських іграх переможець отримає 125 тис. дол. Це значна допомога з боку держави. Разові призові виплати за перемогу в чемпіонатах світу збільшені вдвічі: з 50 до 100 тис. грн.

  На регіональному рівні вперше в цьому році в обласний бюджет закладено кошти у розмірі 2 млн. грн.  на заохочення олімпійців.

  «Спорт – один з пріоритетів розвитку держави. Якщо Міністерство буде збільшувати витрати на спорт, то  значно менше коштів доведеться витрачати на охорону здоров’я та боротьбу з дитячою злочинністю. Спорт треба розвивати як через Міністерство, так і на місцях», - підкреслив Перший заступник Міністра молоді та спорту.

  Ігор Гуцул  відзначив ефективні дії обласної влади, завдяки чому  в області збережено спортивну інфраструктуру та дитячо-юнацькі спортивні школи, які повністю перейшли на фінансування місцевих бюджетів.

  Також заступник Міністра спростував інформацію щодо закриття басейну «Славутич» та появи на його місці гандбольного комплексу.

  «Ми не можемо допустити ситуацію, щоб цей басейн знищили. Треба зберегти цей спортивний комплекс, ми зробимо все, аби він працював. Таких басейнів усього п’ять на всю країну», - зазначив Ігор Гоцул.