• In English
 • Геннадій Зубко: Створення ЦНАПів - дієвий інструмент наближення влади до людини
  опубліковано 09 лютого 2016 року о 18:33

  Одним з основних пріоритетів нашої роботи є наближення влади до людини. І один з ефективних інструментів у цьому – Центр надання адміністративних послуг. Саме створення таких центрів, максимально спростить для громадян отримання послуг від центральних органів виконавчої влади і місцевого самоврядування. Про це сказав Віце-прем'єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час круглого столу «100 днів об’єднаних територіальних громад: здобутки, проблеми, перспективи».

  «Мінрегіон вже затвердив 28 громад, які перемогли у відборі  проектів створення ЦНАПів. Важливо, щоб саме такий центр відповідав тим вимогам людей, що вони хочуть побачити в змінах із владою», - зазначив він.

  За його словами, такі центри надаватимуть базові послуги – реєстрація актів цивільного стану, місця проживання, нерухомого майна, видача паспортів. «Нам потрібно організувати не тільки роботу самих ЦНАПів, а й налагодити взаємодію з виконавчим комітетом об’єднаних громад, їх головами, врахувати можливість прямого зв’язку і взаємодії зі старостами, які також повинні мати доступ до реєстрів, а можливо надавати окремо частину послуг на місці», - додав він.

  Геннадій Зубко повідомив, що разом із партнерами із GIZ Мінрегіон запропонував довідник з облаштування центрів надання адміністративних послуг: «Це як маршрутна карта, як методичний посібник, який допоможе чітко зрозуміти всі аспекти роботи такого центру».