• In English
 • Ще 9 нових адмінпослуг можна отримати на Дніпропетровщині он-лайн, - Валентин Резніченко
  опубліковано 08 лютого 2016 року о 17:37

  Передати земельну ділянку у власність, розірвати договір оренди землі, отримати будівельний паспорт на ділянку та ін. Ще 9 адмінпослуг можна отримати он-лайн на Дніпропетровщині, повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

  «У Дніпропетровській області в режимі он-лайн можна отримати всі основні адміністративні послуги. Залишилося багато дрібних, над якими ми продовжуємо працювати. Завдання на цей рік - 100% найпопулярніших послуг в електронному форматі. Якщо раніше подією була кожна нова послуга, то цьогоріч ми одразу підключаємо з десяток нових», - зазначив Валентин Резніченко.

  Протягом тижня на Дніпропетровщині переведено в електронний формат ще 9 адмінпослуг. Відтепер не виходячи з дому можна передати у власність земельну ділянку, розірвати договір оренди землі, отримати ділянку під садівництво, дозвіл на розроблення проекту землеустрою, затвердити проект землеустрою, укласти договір на виготовлення технічної документації на земельну ділянку, отримати містобудівні умови на забудову, будівельний паспорт та дозвіл на викиди в повітря.

  Загалом на Дніпропетровщині он-лайн можна отримати більше 160 адмінпослуг. Минулоріч регіон першим підтримав ідею ІТ-волонтерів та перевів 80% адмінпослуг в електронний формат. Сьогодні досвід області розповсюджується по всій Україні.