• In English
 • Голова Держкомтелерадіо відвідав Донецьку регіональну дирекцію НТКУ
  опубліковано 05 лютого 2016 року о 14:25

  Під час робочої поїздки до Краматорська Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко відвідав 4 лютого відновлену Донецьку обласну телерадіокомпанію. Керівник відомства ознайомився з роботою телеканалу «До ТеБе», який вже майже рік мовить на Донецьку область, і упевнився в тому, що попри наявні труднощі регіональний державний мовник активно розвивається.

  Олег Наливайко зазначив, що менше ніж за рік зроблено майже неможливе – сформовано професійний колектив, який навіть за відсутності належного технічного забезпечення регулярно виробляє якісний телевізійний продукт, постійно розширюючи зону покриття власним сигналом. Так співпало, що під час спілкування Олега Наливайка з колективом «До ТеБе», до телеканалу привезли чергову партію студійного обладнання, яке фахівці одразу ж почали монтувати.

  «Найближчим часом буде й інша технічна допомога, в тому числі за різними міжнародними проектами», - запевнив Голова Держкомтелерадіо. Він також додав, що суттєве покращення матеріальної бази державних регіональних телеканалів очікується із запуском в Україні суспільного мовлення.

  «Ми йдемо до суспільного телебачення, тому, в першу чергу, вкрай важливо робити якісний, цікавий для людей, продукт. Ми маємо задовольнити інформаційні, культурні та освітні потреби глядачів Донецької і Луганської областей», - зазначив Олег Наливайко.

  Наразі телеканал «До ТеБе» виробляє 11 власних телепрограм різного тематичного спрямування. У розробці ще декілька проектів, реалізація яких розпочнеться після побудови стаціонарної студії. «З отриманням професійної техніки та з відповідною державною підтримкою ми поступово збільшуватимемо виробництво корисного та якісного українського контенту для мешканців Донбасу», - запевнив виконавчий директор Донецької регіональної дирекції НТКУ Віктор Підлісний.