• In English
 • МІП: На Донецьку область виділено 6 частот для мовлення радіо "Голос Донбасу"
  опубліковано 05 лютого 2016 року о 14:06

  На Донецьку область виділено 6 частот для мовлення радіо «Голос Донбасу». Про це повідомив радник Міністра з питань функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець у Маріуполі під час брифінгу, 4 лютого 2016 року.

  «У цьому місяці вперше відбудеться запуск військового радіо «Голос Донбасу», для мовлення якого Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, на рішення Комісії при Міністерстві інформаційної політики України, виділила 6 радіочастот», - повідомив радник місцевим ЗМІ.

  Зазначимо, що радіо створене на базі Державного комітету телебачення і радіомовлення із залученням відомих журналістів Донбасу. Місія радіо «Голос Донбасу» - сприяти демократії в Донецькій і Луганській областях України через поширення незалежних новин про ситуацію в регіоні, особливо в окупованих районах - без цензури,  ґрунтуючись на принципах об'єктивної журналістики.

  Журналісти, які працюють у регіоні, зацікавлені в таких частотах і для Маріуполя. Тому, Олександр Бригинець на найближчому засіданні Комісії з питань функціонування телерадіомовлення винесе це питання на обговорення.

  Олександр Бригинець повідомляє: «Хоча гора Карачун далеко від Маріуполя і напряму ніяк не впливає на інформаційну ситуацію в Приазов’ї, журналісти дуже цікавилися, коли ця та інші телевежі запрацюють».

  Щодо ситуації з українським мовленням у Маріуполі, то в порівнянні з іншими регіонами Донбасу – досить сприятлива.

  Нагадаємо, що в Маріуполі наразі мовлять: Перший Національний – 12, «Студія 1+1 – 41, «5канал» - 21, «Україна – 8, ДонТРК - 54 канал та радіо: УР-1 - 67,34 МГц, УР-3 - 69,44 МГц, «Шансон» - 106,9 МГц, «Мелодія» - 91,1 МГц, «Ера ФМ» - 103,6 МГц, НАШЕ РАДІО - 101,3 МГц, СУПЕРРАДІО - 106,5 МГц, KISS FM -101,7 МГц, Радіо «Рокс-України» - 104,6 МГц, «Європа Плюс» - 103,2 МГц, Радіо 5 – «Ретро ФМ» - 90,4 МГц.