• In English
 • Артем Біденко доповів учасникам парламентських слухань про дві важливі реформи МІП
  опубліковано 04 лютого 2016 року о 14:44

  3 лютого 2015 року заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко виступив під час парламентських слухань "Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору", які організував Комітет ВРУ з питань інформатизації та зв'язку.

  У своєму виступі він підкреслив, що Міністерство має перед собою дві важливі реформи: реформу урядових комунікацій та реформу системи іномовлення. Що стосується урядових комунікацій - минулого тижня Кабінет Міністрів України розглянув концепцію такої реформи та доручив МІП до кінця року реалізувати її.

  Щодо реформи українського державного іномовлення, то значну роль у ній зіграло ухвалення Закону "Про систему іномовлення" наприкінці 2015 року.

  Заступник Міністра зазначив, що до кінця кварталу ця реформа буде завершена. Артем Біденко подякував народним депутатам та керівникам органів виконавчої влади, які допомагають реалізувати реформи інформаційного середовища, наближаючи Україну до стандартів відкритості та прозорості європейських держав.