• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 02 лютого 2016 року о 13:36

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

  За добу обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було. Безпілотні літальні апарати прикордонниками не виявлялися.

  На блокпосту «Новоайдар», що на Луганщині, зведеною мобільною групою затримано вантажівку, яка перевозила понад 19 тонн пального без відповідних документів вартістю майже 260 тисяч гривень.

  Ще два автомобілі з продуктами харчування та товарами народного споживання прикордонники Донецького та Краматорського загону зупинили поблизу населеного пункту Березове, а також на блокпосту «Верхньоторецьке». Вантаж загальною вартістю майже 35 тисяч гривень передали представникам зведеної мобільної групи для прийняття правового рішення.

  У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» прикордонниками спільно з представниками фіскальної служби зупинено автомобіль, який намагався доправити на неконтрольовану територію вантаж сантехніки.

  Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Зайцеве» прослідував вантажний автомобіль з гуманітарним вантажем для жителів Донецька. Вантажівка перевозила понад 2,5 тонни дитячого харчування від обласної благодійної організації.