• In English
 • Роман Насіров провів робочу зустріч з Віце-президентом Фінансової адміністрації Словацької Республіки Даною Мігер
  опубліковано 01 лютого 2016 року о 16:19

  Ключові моменти українсько-словацького співробітництва у митній та податковій сфері та перспективи його розвитку обговорили сьогодні під час робочої зустрічі Голова ДФС Роман Насіров та Віце-президент Фінансової адміністрації Словацької Республіки Дана Мігер.

  Основним питанням, яке розглянули керівники відомств, стало запровадження спільного контролю в пунктах пропуску на кордоні двох держав. Для цього вже розроблено проект Угоди про співробітництво під час здійснення контролю осіб, товарів і транспортних засобів, які перетинають державний кордон.

  Обидві сторони висловили зацікавленість у більш тісній співпраці у рамках надання взаємної адміністративної допомоги у попередженні, виявленні та розслідуванні митних правопорушень, а також інтенсифікації обміну податковою та митною інформацією. Крім того, запровадження спільного контролю оптимізує процедури митного оформлення та прискорить перетин митного кордону суб’єктами господарювання та громадянами.

  Окрему увагу учасники зустрічі приділили питанню переміщення товарів «Шовковим шляхом», так як і Словаччина, і Україна є пунктами, через які товари мають проходити з країн Азії до Європи і навпаки. 

  Зі свого боку, фіскальна служба України, враховуючи необхідність запровадження нових логістичних маршрутів перевезення товарів з Європи в Азію та у зворотному напрямі, готова сприяти розвитку нових шляхів переміщення товарів, забезпечуючи при цьому належну якість та швидкість обробки зовнішньоекономічних вантажів.

   Наступна зустріч керівників ДФС та Фінансової адміністрації Словацької Республіки планується в Братиславі наприкінці лютого.