• In English
 • Відомства, що формують політику національно-патріотичного виховання, обговорили співпрацю у 2016 році
  опубліковано 01 лютого 2016 року о 13:23

  29 січня в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася нарада за участю представників Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства соціальної політики, Міністерства культури з питань формування національно-патріотичної свідомості дітей і молоді.

  Нарада відбувалася спільно з представниками козацьких організацій об’єднання «Рада козацьких отаманів України», Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій та Асоціації національно-патріотичних організацій.

  У заході взяв участь заступник Міністра Сергій Митрофанський і начальник відділу національно-патріотичного виховання Микола Ляхович.

  У своєму виступі Сергій Митрофанський наголосив, що Мінмолодьспорту вже співпрацює з багатьма національно-патріотичними громадськими ініціативами і вітає розширення такої співпраці, а також закликав представників козацьких організацій долучатись до заходів національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту і контролювати якість їх виконання на місцях представниками місцевої влади.

  Голова Всеукраїнського громадського штабу військово-спортивної гри "Джура" Анатолій Грива поінформував про плідну співпрацю з Мінмолодьспортом щодо розвитку цієї виховної системи у 2015 році та про необхідність продовження цієї співпраці із долученням інших міністерств. 

  Начальник відділу національно-патріотичного виховання Микола Ляхович повідомив представників наради про плани щодо розвитку національно-патріотичного виховання у 2016 році та механізми долучення до цієї роботи громадських ініціатив національно-патріотичного спрямування.

  Високо оцінив співпрацю Мінмолодьспорту з молодіжним середовищем представник новоствореної Асоціації національно-патріотичних організацій Даниїл Майоров. "Завдяки новій команді, яка очолила Мінмолодьспорту, уперше за весь час національно-патріотичні молодіжні організації побачили дійсно відкриту і прозору роботу цього Міністерства і реальну співпрацю з громадськими ініціативами в напрямі національно-патріотичного виховання", - наголосив у своєму виступі Даниїл Майоров.

  Серед учасників наради був також народний депутат України Олег Петренко, який зазначив, що сьогодні всі гілки влади солідарно докладають зусиль для відродження національно-патріотичного виховання.