• In English
 • Степан Полторак: "Наше спільне завдання - створити умови, аби наші бійці отримували якісні послуги з харчування"
  опубліковано 30 січня 2016 року о 15:30

  На цьому сьогодні, 30 січня, у Києві наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час зустрічі з керівниками компаній – постачальників послуг з харчування військовослужбовців Збройних Сил  України.

  Зустріч було організовано з метою обговорення проблемних питань, які наразі існують в системі харчування ЗС України, обміну думками, та надання пропозицій щодо покращення цієї роботи.

  До участі у нараді залучалися заступники Міністра оборони України, представники Департаменту фінансів, Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Міноборони, фахівці тилу Збройних Сил України, інші посадові особи, відповідальні за всебічне забезпечення Збройних Сил України.

  Відриваючи нараду, Міністр оборони України зокрема зазначив: «Наше з вами спільне завдання – створити умови, аби наші бійці отримували якісні послуги з харчування. І ми маємо зробити все, аби ліквідувати наявні проблеми у цій сфері».

  Міністр оборони також наголосив на неприпустимості тиску на Міністерство оборони України з боку певних сил, які не хочуть змін у цій системі, зокрема через окремих народних депутатів України та деяких засобів масової інформації.

  Також глава оборонного відомства України повідомив про перспективи вдосконалення системи держаних закупівель в Міноборони, а також про запровадження жорсткого контролю з боку військового відомства за функціонуванням системи харчування та якості надання послуг.

  «Вже починаючи з березня поточного року будуть організовані відкриті торги на електронних майданчиках, із запрошенням засобів масової інформації, аби забезпечити максимальну прозорість процедури закупівель. Буде збільшено кількість лотів, аби залучити якомога більшу кількість конкурсних пропозицій, а, отже, відібрати найкращі з них», - зазначив Степан Полторак.

  «Мною також прийнято рішення утворити кілька робочих груп, із залучення Військової служби правопорядку, Головної інспекції, фахівців аудиту, санітарної служби, та правовиків, які працюватимуть по всій Україні. Головним завданням цих груп буде перевірка якості харчування у військових частинах ЗС України, - повідомив Міністр оборони. - Буде налагоджено жорстку систему контролю, під час якої буде відслідковуватися увесь процес харчування військовослужбовців, починаючи від надходження продуктів, і закінчуючи приготуванням їжі».