• In English
 • Впродовж 2015 року рятувальники ДСНС ліквідували майже 79 тис. пожеж та врятували 1696 осіб
  опубліковано 29 січня 2016 року о 15:05

  29 січня у Державній службі України з надзвичайних ситуацій було проведено розширене засідання Колегії за підсумками роботи впродовж 2015 року. У засіданні під головуванням очільника ДСНС України Миколи Чечоткіна взяли участь народний депутат України Сергій Сажко, заступник Міністра внутрішніх справ України - керівник апарату Олексій Тахтай, члени Колегії, а також керівники самостійних структурних підрозділів апарату, начальники територіальних органів, аварійно-рятувальних підрозділів центрального підпорядкування, вищих навчальних закладів, наукових установ та державних підприємств.

  «Я дякую всім підрозділам Служби порятунку за злагоджену та професійну роботу під час ліквідації надзвичайних ситуацій та подій. Особливо хочу відзначити скоординовані та оперативні дії рятувальників Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської, Кіровоградської областей під час ліквідації наслідків негоди на території України на початку 2016 року. Основні зусилля органів та підрозділів ДСНС й надалі повинні бути зосереджені на виконання завдань, поставлених Президентом України та Урядом, профілактику та своєчасне реагування на надзвичайні ситуації, гарантування цивільного захисту населення»,- зазначив Голова ДСНС Микола Чечоткін.

  У ході засідання учасники розглянули питання побудови ефективної системи цивільного захисту під час здійснення реформування місцевого самоврядування.

  За результатами Колегії Голова ДСНС визначив подальші пріоритетні напрямки діяльності Служби. Зокрема: забезпечення постійної готовності органів і підрозділів ДСНС до виконання завдань за призначенням; вдосконалення системи навчання населення діям у випадку виникнення надзвичайних ситуацій; покращення матеріально-технічного забезпечення органів та підрозділів Служби; посилення роботи з місцевими органами влади; подальше забезпечення діяльності Міжвідомчого координаційного штабу та регіональних штабів, які здійснюють соціальне забезпечення переселенців зі Сходу України.

  Довідково

  Впродовж 2015 року підрозділами ДСНС забезпечено оперативне реагування на 148 надзвичайних ситуацій, ліквідовано майже 79 тис. пожеж, на яких врятовано 1696 осіб. Щоденно рятувальники здійснювали до 1400 виїздів, виявляли та знешкоджували близько 200 вибухонебезпечних предметів.