• In English
 • Україна має всі передумови для динамічного розвитку сектору біоенергетики
  опубліковано 28 січня 2016 року о 18:45

  Голова Держенергоефективності Сергій Савчук на загальних зборах Біоенергетичної асоціації України, які відбулися 28 січня 2016 року, розповів, що Україна має всі передумови для динамічного розвитку сектору біоенергетики.

  Він наголосив, що завдяки роботі Біоенергетичної асоціації України вітчизняний сектор біоенергетики динамічно розвивається.

  «Сьогодні, судячи з результатів, що маємо та з уваги Уряду, Парламенту, засобів масової інформації до цієї галузі можна відзначити, що сектор біоенергетики в Україні став не лише рушієм досягнень в економіці, але й тією категорією гравців енергетичного ринку з якими почали рахуватися. Свідченням того є те, що в 2014 році, завдяки інвестиціям в біоенергетику було встановлено 452 МВт котелень, що працюють на альтернативних та інших видах палива. Статистика 2015 року показала додаткових потужностей 751,5 МВт», - повідомив Сергій Савчук та додав, що всі ключові показники ефективності вказують на закладений фундамент для подальшого розвитку цього сектору і виходу на європейський рівень.

  «Європа, Америка, Китай, Японія демонструють величезні темпи розвитку відновлюваних джерел енергії, і якщо говорити про біомасу, то у всіх вищезгаданих країнах вона використовується як в електриці, так і теплі», - зауважив Голова Агентства та запевнив, що наразі Держенергоефективності готове і відкрите до активної співпраці.

  Підсумовуючи свій виступ Сергій Савчук побажав учасникам зборів плідної роботи.