• In English
 • МІП: Словенія передала Україні телерадіопередавачі для відновлення мовлення в зоні АТО
  опубліковано 26 січня 2016 року о 18:00

  26 січня 2016 року відбулася зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця та його заступників з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Словенія в Україні Наталією Прах.

  Під час зустрічі, її Високоповажність пані Наталія Прах передала від Словенії телерадіопередавальну техніку для відновлення мовлення на Сході України, в зоні проведення АТО.

  Юрій Стець: «Для нас це знак підтримки та дружності в часи, коли ми кричимо на весь світ про допомогу. Я щиро вдячний за проявлену ініціативу в наданні допомоги з боку Словенії. Ми звертаємося до всіх країн–партнерів, щоб надали нам таку передавальну техніку. Нам допомагають і ми вдячні, а коли приходять і пропонують допомогу, так як  у Вашому випадку, то ми вдячні подвійно».

  Очільник відомства також додав, що оскільки сепаратистські ЗМІ, на окупованих та прифронтових територіях Сходу України, зокрема використовують аналогову передавальну техніку, то  в такому випадку нам потрібно такими ж передавачами глушити їх сигнал для забезпечення українського мовлення.

  Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Наталія Прах зазначила важливість інформаційної підтримки між країнами. За результатами зустрічі, сторони домовилися про подальшу співпрацю в цьому напрямку.

  Нагадаємо, що Україна раніше вже отримувала  обладнання від західних партнерів: Республіки Польща, Литовської Республіки, Латвійської Республіки, Сполучених Штатів Америки та Великобританії. Частина їх вже розміщена в зоні АТО, іншу частину Комісія з питань функціонування телерадіомовлення при МІП виділяє в залежності від потреб регіонів за результатами моніторингу відомством  в зоні АТО.