• In English
 • МІП: "Метою впровадження реформи урядових комунікацій є налагодження діалогу між суспільством та владою"
  опубліковано 26 січня 2016 року о 17:55

  1

  26 січня 2016 року під час брифінгу в прес-центрі Кабінету Міністрів України Міністерство інформаційної політики України презентувало Концепцію реформи урядових комунікацій, погоджену Кабінетом Міністрів України.

  Радник Міністра інформаційної політики України з питань стратегічних комунікацій Аліна Фролова вважає, що з реалізацією Концепції, населення країни зможе системно впливати на прийняття рішень владою, відбудеться зближення між владою та громадськістю через налагодження постійного діалогу. «МІП розробляє дорожню карту впровадження реформи, яка також є частиною більшої ініціативи, а саме побудови системи державних стратегічних комунікацій», - зазначає радник.

  Іветта Делікатна, радник Міністра з питань впровадження програми «Відкрита влада», розповіла про нову структуру, передбачену реформою, яка впроваджуватиметься у відомствах, та плани щодо реалізації.

  «В Уряді буде створено центральний офіс з комунікації, який координуватиме всіх представників прес-служб центральних органів виконавчої влади, що дасть змогу забезпечити єдиний погляд та єдину позицію від влади. Сьогодні ж кожен говорить про своє, немає єдиних повідомлень, які забезпечать розуміння тих кроків, що робить Уряд, які реформи здійснює», - зазначає Іветта Делікатна.  

  Щодо планів на реалізацію Концепції, то, перш за все, буде розроблено та затверджено дорожню карту реформи, законодавчу базу під реалізацію, регуляторні стандарти та операційні екосистеми, і завершальним етапом стане реструктуризація служб у міністерствах.

  "Отже, 2016 рік буде перехідним періодом - 30% реалізації, потім тестування і повне впровадження системи в 2017 році на 100%", - додала Іветта Делікатна.

  Як зазначав раніше Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, для реалізації реформи урядових комунікацій залучатимуться кошти донорських організацій та держав-партнерів України.

  Нагадаємо, що Концепція реформ урядових комунікацій була розроблена за ініціативи МІП, за участі Секретаріату Кабінету Міністрів України, групи незалежних експертів та за підтримки Уряду Великобританії. 20 січня 2016 року, під час засідання Кабінету Міністрів України, Міністерство інформаційної політики України презентувало Концепцію реформи урядових комунікацій, яку Уряд підтримав.