• In English
  • Київ забезпечив безкоштовним харчуванням учнів молодшої школи та школярів пільгових категорій 5-11 класів
    опубліковано 26 січня 2016 року о 13:04

    Київська міська державна адміністрація виділила 151,5 млн. грн. на харчування учнів 1-4 класів шкіл, а також учнів пільгових категорій 5-11 класів у 2016 році. Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко у коментарі інформаційному агентству «Українські Новини».

    Так, за словами Ганни Старостенко, безкоштовним харчуванням забезпечені учні 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні 5-11 класів із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів, а також діти із сімей учасників антитерористичної операції.

    Кошти у розмірі 151,5 мільйона гривень були передбачені бюджетом міста Києва на 2016 рік.  У 2015 році на харчування в муніципальних загальноосвітніх закладах міста Києва було закладено майже 145 млн грн.